UI Styles (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Example
pl: Przykład

en: Other
pl: Inne

en: Style
pl: Styl

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Styles
pl: Style

en: Exposed form
pl: Udostępniony formularz

en: Theme name
pl: Nazwa skórki
