UI Suite Bootstrap (5.1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (52 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Updated
bg: Обновено

en: Upload
bg: Трансфер

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Create
bg: Създаване

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Filter
bg: Филтър

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: Log in
bg: Вход

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Install
bg: Инсталирай

en: Revert
bg: Връщане

en: Cart
bg: Количка

en: Apply
bg: Търси

en: Restore
bg: Възстанови

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Hide summary
bg: Скриване на резюме

en: Edit summary
bg: Редактиране на резюме
