UI Suite Bootstrap (5.2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (66 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Container
hr: Kontejner

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Upload
hr: Otpremi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Create
hr: Stvori

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Up
hr: Gore

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color
hr: Boja

en: Log in
hr: Prijava

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Install
hr: Instaliraj

en: Tools
hr: Alati

en: Revert
hr: Vrati

en: Cart
hr: Košarica

en: Apply
hr: Primjeni

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Hide summary
hr: Sakrij sažetak

en: Edit summary
hr: Uredi sažetak

en: Update style
hr: Osvježi stil

en: Add effect
hr: Dodaj efekt

en: Highlighted
hr: Istaknuto
