UI Suite Bootstrap (5.2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Updated
ast: Anováu

en: Upload
ast: Xubir

en: Configure
ast: Configurar

en: Create
ast: Crear

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Navigation
ast: Navegación

en: Log in
ast: Entrar

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Install
ast: Instalar

en: Close
ast: Zarrar

en: Revert
ast: Desfacer
