UI Suite Bootstrap (5.2.0-beta2) - en to km translation catalogue (62 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Create
km: បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Filter
km: តម្រង

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: Log in
km: ចូល

en: Uninstall
km: លុប

en: Install
km: ដំឡើង

en: Close
km: បិទ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Hide summary
km: លាក់​សង្ខេប

en: Edit summary
km: កែ​សម្រួល​សង្ខេប

en: Update style
km: ធ្វើ​ច្ចុប្បន្នភាព​រចនាប័ទ្ម

en: Add effect
km: បន្ថែម​បែប​ផែន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
