UI Suite Bootstrap (5.2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (104 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Manage
nl: Beheren

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Upload
nl: Uploaden

en: Configure
nl: Instellen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Revert to defaults
nl: Standaardwaarden herstellen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Footer
nl: Voet

en: Up
nl: Omhoog

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Color
nl: Kleur

en: Log in
nl: Inloggen

en: Last
nl: Laatste

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Close
nl: Sluiten

en: First
nl: Eerste

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: New
nl: Nieuwe

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Journal
nl: Tijdschrift

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Local
nl: Lokaal

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Primary
nl: Primair

en: Discard
nl: Weggooien

en: Secondary
nl: Secundair

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Available components
nl: Beschikbare besturingselementen

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: Update style
nl: Stijl bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Your shopping cart is empty.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Pulse
nl: Pulseren

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: Install and set as default
nl: Installeren en als standaard instellen

en: Extra small
nl: Extra klein

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Order summary
nl: Besteloverzicht

en: Applied coupons
nl: Toegepaste kortingscodes

en: All available blocks are listed.
nl: Alle beschikbare blokken worden getoond.
