UI Suite Bootstrap (5.2.0-beta5) - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Manage
ka: მართვა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Create
ka: შექმნა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Install
ka: დაყენება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: New
ka: ახალი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Update style
ka: სტილის განახლება

en: Add effect
ka: ეფექტის დამატება
