UI Suite Bootstrap (5.2.0-beta5) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Navigation
mk: Навигација

en: Log in
mk: Најави ме

en: Uninstall
mk: Деинсталација
