UI Suite Bootstrap (5.2.0-beta5) - en to sk translation catalogue (90 entries)

en: Home
sk: Domov

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Container
sk: Kontajner

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Upload
sk: Nahrať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Footer
sk: Päta

en: Up
sk: Hore

en: Example
sk: Príklad

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Last
sk: Posledné

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Close
sk: Zatvoriť

en: First
sk: Prvý

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Cart
sk: Košík

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Local
sk: Lokálny

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Library
sk: Knižnica

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Your shopping cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Save and add
sk: Uložiť a pridať

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Install and set as default
sk: Nainštalovať a nastaviť ako predvolenú tému

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Order summary
sk: Súhrn objednávky

en: Applied coupons
sk: Uplatnené kupóny
