UI Suite Bootstrap (5.2.0-beta5) - en to sq translation catalogue (40 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Create
sq: Krijo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: Revert
sq: Rikthe

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
