UI Suite Bootstrap (5.2.0-rc1) - en to et translation catalogue (93 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: unpublished
et: avaldamata

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Container
et: Konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Manage
et: Halda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Configure
et: Seadistus

en: Create
et: Loo

en: Revert to defaults
et: Lähtesta vaikeväärtustele

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Footer
et: Jalus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Up
et: Üles

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Log in
et: Sisene

en: Last
et: Viimane

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Tools
et: Tööriistad

en: Close
et: Sulge

en: First
et: Esimene

en: Revert
et: Lähtesta

en: Cart
et: Ostukorv

en: New
et: Uus

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Restore
et: Taastamine

en: Local
et: Kohalik

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Update style
et: Uuenda stiili

en: Add effect
et: Lisa efekt

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Install and set as default
et: Paigalda ja määra vaikevalikuks

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
