UI Suite Bootstrap (5.2.0-rc1) - en to mg translation catalogue (22 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
