UI Suite Bootstrap (5.2.0-rc2) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù
