UI Suite Bootstrap (5.2.0-rc2) - en to ca translation catalogue (102 entries)

en: Home
ca: Inici

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Download
ca: Baixa

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Container
ca: Contenidor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Manage
ca: Gestiona

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Upload
ca: Puja

en: Configure
ca: Configura

en: Create
ca: Crea

en: Revert to defaults
ca: Torna als valors predeterminats

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Filter
ca: Filtra

en: Up
ca: Amunt

en: Example
ca: Exemple

en: Navigation
ca: Navegació

en: Log in
ca: Entra

en: Last
ca: Darrer

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Install
ca: Instal·la

en: Tools
ca: Eines

en: Close
ca: Tanca

en: First
ca: Primer

en: Revert
ca: Reverteix

en: Cart
ca: Carretó

en: New
ca: Nou

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: Journal
ca: Revista

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Restore
ca: Restaura

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Available components
ca: Components disponibles

en: Pagination
ca: Paginació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Sort descending
ca: Ordena de forma descendent

en: Sort ascending
ca: Ordena de forma ascendent

en: Slate
ca: Pissarra

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Library
ca: Biblioteca

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Hide summary
ca: Amaga el resum

en: Edit summary
ca: Edita el resum

en: Update style
ca: Actualitza l'estil

en: Add effect
ca: Afegeix l'efecte

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Your shopping cart is empty.
ca: El vostre carretó de la compra és buit.

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu canvis no desats.

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Install and set as default
ca: Instal·la'l i estableix-lo com a predeterminat

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Order summary
ca: Resum de comandes
