UI Suite Bootstrap (5.2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (80 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Manage
oc: Gerir

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Configure
oc: Configurar

en: Create
oc: Crear

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Up
oc: Naut

en: Example
oc: Exemple

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Log in
oc: Se connectar

en: Last
oc: Darrièr

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Install
oc: Installar

en: Close
oc: Tampar

en: First
oc: Primièr

en: Revert
oc: Restablir

en: Cart
oc: Carta

en: New
oc: Novèl

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Local
oc: Locale

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Download feature
oc: Telecargar la foncionalitat (feature)

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Hide summary
oc: Amagar lo resumit

en: Edit summary
oc: Modificar lo resumit

en: Update style
oc: Actualiza l'estil

en: Add effect
oc: Apondètz l'efièit

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
