UI Suite Bootstrap (5.2.0-rc2) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Home
si: නිවස

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
