UI Suite Bootstrap (5.2.0) - en to he translation catalogue (93 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Container
he: מיכל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Manage
he: ניהול

en: Updated
he: עודכן

en: Upload
he: העלאה

en: Configure
he: הגדרות

en: Create
he: יצירה

en: Revert to defaults
he: חזרה לברירות המחדל

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Filter
he: סינון

en: Up
he: עולה

en: Navigation
he: ניווט

en: Color
he: צבע

en: Log in
he: כניסה

en: Last
he: אחרון

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Close
he: סגירה

en: First
he: ראשון

en: Revert
he: שחזור

en: Cart
he: סל קניות

en: New
he: חדש

en: Loading...
he: טוען...

en: Apply
he: החל

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Restore
he: שחזור

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Local
he: מקומי

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Pagination
he: דפדוף

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: Slate
he: צפחה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Library
he: ספריה

en: You are here:
he: הנך נמצא כאן:

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Edit summary
he: עריכת תקציר

en: Update style
he: עדכון סיגנון

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Your shopping cart is empty.
he: עגלת הקניות שלך ריקה.

en: Add and configure
he: הוסף והגדר

en: Save and add
he: שמור והוסף

en: Top Bar
he: סרגל עליון

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.

en: Install and set as default
he: להתקין ולקבוע כברירת מחדל
