UI Suite Bootstrap (5.2.0) - en to ms translation catalogue (58 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Download
ms: Muat turun

en: Edit
ms: Sunting

en: Size
ms: Saiz

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to parent page
ms: Ke laman induk

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Export
ms: Eksport

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Add
ms: Tambah

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Upload
ms: Muat naik

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Create
ms: Cipta

en: Footer
ms: Pengaki

en: Filter
ms: Tapis

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Color
ms: Warna

en: Log in
ms: Log masuk

en: Uninstall
ms: Buang pemasangan

en: Install
ms: Pasang

en: Close
ms: Tutup

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Apply
ms: Pohon

en: Add another item
ms: Tambah item lain

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Status message
ms: Mesej status

en: Hide summary
ms: Sembunyikan ringkasan

en: Edit summary
ms: Edit ringkasan

en: Update style
ms: Kemas kini stail

en: Add effect
ms: Tambahkan efek

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
