UI Suite Bootstrap (5.2.0) - en to ug translation catalogue (48 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Color
ug: رەڭ

en: Log in
ug: كىرىش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Stylesheet
ug: ئۇسلۇب ھۆججىتى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Hide summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Edit summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى تەھرىرلەش

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت
