UI Suite DaisyUI (4.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
