UI Suite DaisyUI (4.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
