UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Legal
mr: कायदेशीर

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: Contact
mr: संपर्क

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Example
mr: उदाहरण

en: Advertisement
mr: जाहिरात
