UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Contact
cs: Kontakt

en: Page title
cs: Název stránky

en: Footer
cs: Patička

en: Company
cs: Společnost

en: Example
cs: Příklad

en: Advertisement
cs: Inzerce

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Services
cs: Služby

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů
