UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།
