UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Contact
gl: Contacto

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Company
gl: Compañía

en: Example
gl: Exemplo

en: Security
gl: Seguranza

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Services
gl: Servizos

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
