UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Page title
he: כותרת דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Company
he: חברה

en: Advertisement
he: מודעה

en: Security
he: אבטחה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Features
he: פיצ'רים

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Twitter
he: טוויטר

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Branding
he: מיתוג

en: Top Bar
he: סרגל עליון

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות
