UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: Contact
nn: Kontakt

en: Footer
nn: Botntekst

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
