UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Contact
pl: Kontakt

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Jobs
pl: Oferty

en: Company
pl: Firma

en: Example
pl: Przykład

en: Advertisement
pl: Reklama

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Links:
pl: Odnośniki:

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Services
pl: Serwisy

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Available components
pl: Dostępne komponenty

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Apps
pl: Aplikacje

en: Terms of use
pl: Warunki korzystania

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: About us
pl: O nas

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności
