UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Contact
sk: Kontakt

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Footer
sk: Päta

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Example
sk: Príklad

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Services
sk: Služby

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
