UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Branding
sr: Брендирање

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
