UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
