UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Contact
af: Kontak

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf
