UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Contact
ast: Contautu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina
