UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Company
fi: Yritys

en: Example
fi: Esimerkki

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Services
fi: Palvelut

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Available components
fi: Käytettävissä olevat komponentit

en: Slot
fi: Paikka

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Terms of use
fi: Käyttöehdot

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Branding
fi: Brändäys

en: Status: @status
fi: Tila: status

en: About us
fi: Tietoa meistä

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
