UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Footer
ro: Subsol

en: Company
ro: Companie

en: Example
ro: Exemplu

en: Features
ro: Caracteristici

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Services
ro: Servicii

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
