UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Legal
sv: Juridik

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: Contact
sv: Kontakt

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Footer
sv: Sidfot

en: Company
sv: Företag

en: Example
sv: Exempel

en: Security
sv: Säkerhet

en: Features
sv: Funktioner

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Services
sv: Tjänster

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Available components
sv: Tillgängliga komponenter

en: Form settings
sv: Inställningar för formulär

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Terms of use
sv: Villkor

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: About us
sv: Om oss

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
