UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Company
th: บริษัท

en: Advertisement
th: โฆษณาสิ่งพิมพ์

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Pricing
th: กำหนดราคา

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
