UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Legal
vi: Điều khoản

en: Label
vi: Nhãn

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Company
vi: Công ty

en: Example
vi: Ví dụ

en: Advertisement
vi: Quảng cáo

en: Features
vi: Tính năng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Available components
vi: Các thành phần có sẵn

en: Form settings
vi: Các thiết lập mẫu biểu

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Branding
vi: Thương hiệu

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
