UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Contact
ca: Contacte

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Company
ca: Empresa

en: Example
ca: Exemple

en: Advertisement
ca: Publicitat

en: Security
ca: Seguretat

en: Links:
ca: Enllaços:

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Services
ca: Serveis

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Available components
ca: Components disponibles

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
