UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Help
is: Hjálp

en: Contact
is: Tengiliður

en: Page title
is: Titill síðu

en: Footer
is: Fótur

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Terms of use
is: Notkunarskilmálar

en: About us
is: Um okkur
