UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Contact
jv: Kontak

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Example
jv: Contoné

en: Security
jv: Jagabaya

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
