UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
