UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Contact
bg: Контакт

en: Footer
bg: Под черта
