UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: Contact
bs: Kontakt

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Form settings
bs: Postavke forme
