UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Features
eo: Ecoj
