UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Contact
hr: Kontakt

en: Footer
hr: Podnožje

en: Features
hr: Značajke

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
