UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Footer
km: បាតកថា

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
