UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
