UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Name
ms: Nama

en: Help
ms: Bantuan

en: Contact
ms: Hubungi

en: Footer
ms: Pengaki

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
