UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Example
my: ဥပမာ
